Blog > Komentarze do wpisu
Koniec i początek

Witam Was bardzo serdecznie po mojej bardzo długiej nieobecności. Trochę się u mnie działo przez ten czas , ale jak widać ten blog umarł śmiercią naturalną.

Ale wracam do Was moi mili , postanowiłem wrócić do świata blogów , tylko że w całkiem nowym miejscu gdzie chciałbym Was serdecznie zaprosić.

Od dziś jestem tutaj :

 

http://renye-jaimojepasje.blogspot.com

 

Chciałbym Wam również bardzo podziekować , że byliście tutaj ze mną przez cały okres który tutaj byłem i nie byłem :) Za to , że mnie wspieraliście i dopingowaliście . Jesteście kochani i mam nadzieję , że również w nowym miejscu bedziecie mnie tal licznie odwiedzać i komentować moje wpisy.

 

A więc do zobaczenia w nowym miejscu moi mili.

 

Sebastian

czwartek, 01 marca 2012, czlowieknocy

Polecane wpisy

  • Teddy 2 - cz.3

    I teraz już całkowicie ukończony Teddy pokazujący nam czerwony autobus :) Bez zbędnego gadania oto on : Troszkę niewyraźne te fotki mi wyszły :( Ale mam nadz

  • Moje małe tajemnice

    Hmmm , zostałem zaproszony do zabawy w ujawnianie tajemnic :) A zaprosiły mnie dwie osoby : Ania oraz Tamarka i tu jest ciekawie bo ja lubię mieć tajemnice :

  • Tygrys cz.6

    No niestety , tygrys zrobił się troszku zazdrosny i pogonił naszego podróżnika. Stwierdził , że go już dość długo zaniedbuję i domagał się więcej uwagi :) Więc

Komentarze
Gość: gosia i jrek, *.pools.spcsdns.net
2012/04/11 01:00:04
Drogi Sebastianie !
Fajne hafty ! My też haftujemy i zapraszamy do obejrzenia naszych prac :)
haftowanezdjecia.blog.interia.pl
Pozdrowienia
Gosia