Kategorie: Wszystkie | Fotografia | Haft | Kuchnia | Prezenty | Wymianki | Wyróżnienia | Zakupy | Święta
RSS
wtorek, 15 marca 2011
Teddy 2 - cz.2

Misiu zwiedza a zwiedza :) Jesteście ciekawi co teraz nam pokaże? :) To bez zbędnego marudzenia zobaczcie co Teddy teraz oglądał :)

 

 

 

 

To już wiadomo co nasz podróżnik nam pokazuje :) Czerwony autobus , który jeździ po Londynie :) Tu już widać prawie ukończony haf , jeszcze tylko backstiche i koniec. Ale to już  w kolejnym wpisie :) Zdradzę Wam tylko , że już jest całkiem skończony :)

Nie mogę wszystkiego odrazu pokazywać , bo Wam się znudzi i nie będziecie zaglądać do mnie :((  A ostatnio jest coraz mniej zaglądających tutaj :(

 

Aha , Mireczko jeśli poczułaś się urażona , tym co napisałem że Londyn to nie Paryż itp to bardzo Cię przepraszam , Madziorkę też. Nie miałem na myśli , że jesteś niedouczona tylko , że zrobiłaś gafę nie doczytując jaką ta seria ma nazwę. Chciałem dobrze , a wyszło źle :(

I jeszcze jedno , pytałem Was co sądzicie o wprowadzeniu na moim blogu kuchni ? Bo nie wiem czy jesteście zainteresowani przepisami :) A przepisów mam dość sporo i bardzo dużo już wypróbowanych na sobie :) Więc czekam na Wasze opinie i trzymajcie się cieplutko.


 

 

13:30, czlowieknocy , Haft
Link Komentarze (7) »
piątek, 11 marca 2011
Niespodzianka

Kilka - kilkanaście dni temu , zamieściłem komentarz u  Iwonki na blogu dotyczący jej ślicznie przerobionych puszek. No a , że ja taki mądry , że wszystko mi się podoba to chlapnąłem jęzorem , że też chcę taką puszkę. No i stało się. Iwona postanowiła dla mnie takową puszkę zrobić. I wczoraj do mnie przyleciala paczuszka  , otwarłem a tam :


najpierw była taka oto puszka

zaglądam a tam jeszcze jedna mniejsza :)

i oto obie

 

Iwonko , nawet nie wiesz jaką mi zrobiłaś miłą niespodziankę :) Duża puszka będzie na długopisy itp a co do małej to jeszcze pomyślę.

Bardzo Ci dziękuję za ten śliczny prezent :)

 

A to już z innej beczki. Kiedyś będąc na spacerze spotkałem kolejnego milutkiego kotka :) Kolejny mój mały sąsiad :

 

 

 

normalnie model , a  może modelka? :)

 

Grunt , że się nie boi i lubi się łasić :) No i pozować do fotek :))

I to by było na tyle moi mili.


 

22:35, czlowieknocy , Prezenty
Link Komentarze (7) »
środa, 09 marca 2011
Teddy 2 - cz.1

I już po raz drugi miś Teddy zabiera nas w swoją podróż. A gdzie? Sami zobaczcie


jak widać , znów nam coś pakazuje , ale co to będzie?

 

nadal jest w Londynie

Ale co tym razem nam pokaże to musicie poczekać :) Niestety  Nerula i Madziorek się pomyliły stawiając na Paryż. Bo pisałem wcześniej , że ta seria nosi tytuł : Teddy in London - czyli Teddy w Londynie. A London to nie Paryż :) No , ale każdemu może zdarzyć sie gafa :)

Tak więc wypatrujcie Teddiego kiedy ujawni nam kolejną atrakcję Londynu :)

A wracając do dnia kobiet , mam nadzięję , że wszystkie panie dostały kwiaty i dobrze się bawiły przy tym swoim święcie :)

17:02, czlowieknocy , Haft
Link Komentarze (3) »
wtorek, 08 marca 2011
Dzień kobiet :)

Dziś wyjątkowe święto :) Święto naszej piękniejszej płci :) I z tej okazji chciałbym wszystkim zaglądającym na mojego bloga paniom , złożyć najserdeczniejsze życzenia z okazji ich święta:)

Może to i niby komunistyczne święto , ale mi się podoba , bo to kolejna okazja obdarować nasze piękne panie kwiatami , choć takie prezenty powinny być dawane często i również bez okazji.

No niestety , ja nie mogę obdarować pań , które tu zaglądają  prawdziwymi kwiatami :( Więc podaruję tylko te wirtualne

 

 

Dziś Waszę święto drogie panie , więc bawcie się dobrze i życzę Wam mnóstwo kwiatów :)

Życzy Wam Wasz rodzynek - Sebastian :)

13:18, czlowieknocy , Święta
Link Komentarze (7) »
sobota, 05 marca 2011
Teddy 1 - cz.3

Przyszła pora , żeby Wam ujawnić ukończony hafcik misia w podróży po Londynie :)

Ogólnie już widzieliście co nam Teddy pokazuje. Londyn , a dokładniej Big Bena :) Teraz ostatnia już odsłona tego haftu razem z backstiche. Dobra , nie zanudzam Was już tylko sami popatrzcie i oceńcie


tak się cały prezentuje

 

a tu parę zbliżeń

 

 

 

To pierwsza odsłona misia podróżnika w całości :) Ciekawe co pokaże nam w następnej kolejności ? Macie jakieś pomysły , gdzie teraz pójdzie zwiedzać Teddy i co nam pokaże ? :)

Ja już co nie co wiem , ale Wam nie powiem :P Musicie cierpliwie czekać :)


A wracając do klopsików z pieczarek - można je zrobić jeszcze w jeden sposób , który przyszedł mi do głowy. A mianowicie , zrobić normalne z mięsa mielonego , ale dodać do nich trochę pieczarek , przygotowanych tak jak w tamtym przepisie :) Niebo w gębie. Więc bierzcie się do roboty i smacznego :P

15:18, czlowieknocy , Haft
Link Komentarze (5) »
1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 22
| < Kwiecień 2019 > |
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30