poniedziałek, 21 marca 2011
Teddy 2 - cz.3

I teraz już całkowicie ukończony Teddy pokazujący nam czerwony autobus :) Bez zbędnego gadania oto on :

 

 

 

Troszkę niewyraźne te fotki mi wyszły :( Ale mam nadzieję , że coś tam zobaczycie. Niebawem pokażę 3 obrazek z serii podróżnika :) Póki co miś konkuruje ostro z tygrysem i muszę ich jakoś pogodzić :)


W poprzednim wpisie zapomnialem napisać kogo  zapraszam do zabawy : moje małe tajemnice.

A zapraszam :

mamanicolki

nerula

zakreconamysia

ulaihaft

oraz wszystkich innych , którzy mają na to ochotę :)

Mam tylko nadzieję , że nie będą miały mi tego za złe , że je wkręciłem w tę zabawę :P

Trzymajcie się cieplutko w ten pierwszy dzionek wiosny :)

15:05, czlowieknocy , Haft
Link Komentarze (7) »
czwartek, 17 marca 2011
Tygrys cz.6

No niestety , tygrys zrobił się troszku zazdrosny i pogonił naszego podróżnika. Stwierdził , że go już dość długo zaniedbuję i domagał się więcej uwagi :)

Więc nie pozostało nic innego do roboty jak się za niego wziąść i troszkę odrobić zaległości.

A efekty tego nadrabiania zobaczcie sami :

 

 

 

 

Jak widać udało się troszkę zrobić łap i głowy. Trzeba bedzie mu w końcu uszy zrobić bo jakiś taki łysawy ten ygrys jest :))

Ale do końca to jeszcze daleka droga niestety.  I będę musiał pogodzić podróżnika z tygrysem jakoś bo mi się pobiją :))


Jednak co niektórzy jak widzę są za kuchnią u mnie na blogu , więc w najbliższym czasie postaram się coś dla Was dobrego znaleść w swoich zasobach przepisów :)

 

Zostałem również zaproszony do pewnej zabawy : Moje małe tajemnice. A zaprosiła mnie  Ania . Ale to już też postaram się napisać następnym razem :)

Więc trzymajcie się cieplutko i do następnego razu.

16:21, czlowieknocy , Haft
Link Komentarze (8) »
wtorek, 15 marca 2011
Teddy 2 - cz.2

Misiu zwiedza a zwiedza :) Jesteście ciekawi co teraz nam pokaże? :) To bez zbędnego marudzenia zobaczcie co Teddy teraz oglądał :)

 

 

 

 

To już wiadomo co nasz podróżnik nam pokazuje :) Czerwony autobus , który jeździ po Londynie :) Tu już widać prawie ukończony haf , jeszcze tylko backstiche i koniec. Ale to już  w kolejnym wpisie :) Zdradzę Wam tylko , że już jest całkiem skończony :)

Nie mogę wszystkiego odrazu pokazywać , bo Wam się znudzi i nie będziecie zaglądać do mnie :((  A ostatnio jest coraz mniej zaglądających tutaj :(

 

Aha , Mireczko jeśli poczułaś się urażona , tym co napisałem że Londyn to nie Paryż itp to bardzo Cię przepraszam , Madziorkę też. Nie miałem na myśli , że jesteś niedouczona tylko , że zrobiłaś gafę nie doczytując jaką ta seria ma nazwę. Chciałem dobrze , a wyszło źle :(

I jeszcze jedno , pytałem Was co sądzicie o wprowadzeniu na moim blogu kuchni ? Bo nie wiem czy jesteście zainteresowani przepisami :) A przepisów mam dość sporo i bardzo dużo już wypróbowanych na sobie :) Więc czekam na Wasze opinie i trzymajcie się cieplutko.


 

 

13:30, czlowieknocy , Haft
Link Komentarze (7) »
środa, 09 marca 2011
Teddy 2 - cz.1

I już po raz drugi miś Teddy zabiera nas w swoją podróż. A gdzie? Sami zobaczcie


jak widać , znów nam coś pakazuje , ale co to będzie?

 

nadal jest w Londynie

Ale co tym razem nam pokaże to musicie poczekać :) Niestety  Nerula i Madziorek się pomyliły stawiając na Paryż. Bo pisałem wcześniej , że ta seria nosi tytuł : Teddy in London - czyli Teddy w Londynie. A London to nie Paryż :) No , ale każdemu może zdarzyć sie gafa :)

Tak więc wypatrujcie Teddiego kiedy ujawni nam kolejną atrakcję Londynu :)

A wracając do dnia kobiet , mam nadzięję , że wszystkie panie dostały kwiaty i dobrze się bawiły przy tym swoim święcie :)

17:02, czlowieknocy , Haft
Link Komentarze (3) »
sobota, 05 marca 2011
Teddy 1 - cz.3

Przyszła pora , żeby Wam ujawnić ukończony hafcik misia w podróży po Londynie :)

Ogólnie już widzieliście co nam Teddy pokazuje. Londyn , a dokładniej Big Bena :) Teraz ostatnia już odsłona tego haftu razem z backstiche. Dobra , nie zanudzam Was już tylko sami popatrzcie i oceńcie


tak się cały prezentuje

 

a tu parę zbliżeń

 

 

 

To pierwsza odsłona misia podróżnika w całości :) Ciekawe co pokaże nam w następnej kolejności ? Macie jakieś pomysły , gdzie teraz pójdzie zwiedzać Teddy i co nam pokaże ? :)

Ja już co nie co wiem , ale Wam nie powiem :P Musicie cierpliwie czekać :)


A wracając do klopsików z pieczarek - można je zrobić jeszcze w jeden sposób , który przyszedł mi do głowy. A mianowicie , zrobić normalne z mięsa mielonego , ale dodać do nich trochę pieczarek , przygotowanych tak jak w tamtym przepisie :) Niebo w gębie. Więc bierzcie się do roboty i smacznego :P

15:18, czlowieknocy , Haft
Link Komentarze (5) »
 
1 , 2 , 3
| < Kwiecień 2019 > |
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30