Kategorie: Wszystkie | Fotografia | Haft | Kuchnia | Prezenty | Wymianki | Wyróżnienia | Zakupy | Święta
RSS
piątek, 30 października 2009
Merry Christmas - START

Widzę, że jest odzew  na mój pomysł. Zorganizuję tę zabawę i zobaczymy jak mi pójdzie :)  Chciałbym jeszcze raz wyjaśnić,że świąteczna kartka nie musi być haftowana,poprostu wysyła się zwykłą świąteczną kartkę kupioną w sklepie, natomiast zawieszka ma być haftowana, oczywiście może być jednostronna :) Tak więc zapisy zaczną się od  dziś do dnia 20.11.09.Miało być od 01.11,ale zdecydowałem że dziś zaczne już zapisy.

21.11.09 zrobie losowanie kto komu robi zawieszkę i wysyła kartkę :) Wszyscy dostaną powiadomienia na e-maila. Niestety nie umiem wrzucić kwestionariusza na bloga :( , więc będziecie musieli napisać do mnie na e-maila , a ja każdej osobie go wyślę. Piszcie na ten adres : haftomaniak@googlemail.com lub na GG : 6550285. Za te nieudogonienia bardzo Was przepraszam :(

I jest jeszcze coś :)) Z tą zabawą wiąże się pewna niespodzianka, ale nie zdradzę Wam jej, dowieciecie się 21.11.09 :) Więc zapisujcie się do zabawy bo warto :)

A teraz wielka prośba do Was , jakbyście mogli napisać na swoich blogach o tej zabawie, to będę Wam bardzo wdzieczny.Czym więcej nas będzie tym lepiej :)

13:02, czlowieknocy
Link Komentarze (16) »
czwartek, 29 października 2009
POMYSŁ

Witam wszystkich bardzo gorąco :) Czytając inne blogi, zauważyłem, że jest bardzo dużo rożnych zabaw np: obdarowywanie się hafcikami itp. Pomyślałem sobie, że może i ja zorganizuję jakąś zabawę. Powstało pytanie jaką? No i zrodził się pomysł, mój kolega poprosił mnie,żebym wyhaftował mu zawieszkę do samochodu na lusterko ( dwustronną ). A że zbliżają się Święta, to chce zawieszkę o tematyce świątecznej. Tu gdzie mieszkam ( Anglia ) jest zwyczaj,że każdy każdemu daje kartkę na święta.Więc pomyślałem sobie, że zorganizuję zabawę polegającą na podarowaniu komuś świątecznej kartki oraz haftowanej zawieszki na choinkę.Nie chodzi o to, żeby każdy każdemu dawał kartkę,bo byłoby to za dużo.Zrobię losowanie wśród osób, które się zgłoszą do zabawy i każdy zrobi zawieszkę oraz wyśle kartkę wylosowanej osobie. Tylko jeszcze niewiem do końca jak nazwać tę zabawę, może  MERRY CHRISTMAS ? Jeśli pomysł Wam się podoba, to napiszcie to w komentarzach, zapisy zaczełyby się 01.11.09 , a skończyły np 20.11.09 Takie zawieszki widziałem również na blogu : W miękkich kapciach.  Czekam na Wasze opinie.

13:38, czlowieknocy
Link Komentarze (3) »
środa, 28 października 2009
SPACER

Wczoraj troszkę zrobiłem sobie przerwy w hafcie i poszedłem na spacer. Oczywiście w takiej sytuacji, aparat fotografczny zawsze zabieram ze sobą.Bo nigdy niewiadomo kiedy nadaży się okazja do zrobienia fajnego zdjęcia.No i udało mi się wczoraj zrobić kilka fotek.Sami oceńcie jakie są :)

A oto one:


 


 

 

Wrzucam tylko 2 zdjęcia,ponieważ są dość duże,resztę możecie zobaczyć w mojej galeri zdjęć 2 . Album to jesień,link do tej galeri znajduje się na bocznej szpalcie. Aha, kolory są naturalne takie jak w rzeczywistości.

13:00, czlowieknocy
Link Komentarze (4) »
wtorek, 27 października 2009
STATEK cz.IV

Statek narazie idzie według planu, a nawet trochę szybciej :) To na pewno dzięki Wam mi tak dobrze idzie, bo mnie dopingujecie, za co Wam bardzo dziękuję :) Ale nie myślcie sobie, że ja tylko siedzę i haftuje :) Nie mam tak dobrze :)

Tak wygląda praca po 7 dniach haftowania :

 

Jeden kolor już jest zakończony.Górna część haftu, to już kawałeczek statku :)

11:44, czlowieknocy
Link Komentarze (5) »
poniedziałek, 26 października 2009
COŚ INNEGO

Czasami przeglądajac internet można trafić na coś fajnego i ciekawego, ja tak właśnie trafiłem i chciałem się z wami tym podzielić. Poprostu niektótre rzeczy są niesamowite tak jak np to :

 

nazwałem to : " cuda z wykałaczek "

 

I jeszcze jedna fajna rzecz :

 

to nazwałem : " budowle z piasku


Ludzie potrafia robić niesamowite rzeczy,wiecej zdjęć możęcie zobaczyć na moim chomiku. Nie wrzucałem tutaj wiecej, ponieważ byłoby tego za dużo. Na bocznej szpalcie jest przycisk do mojego chomika  " psotka7 " Zdjęcia są umieszczine w folderze " Ciekawostki "  Polecam zajrzenie bo warto :)

22:59, czlowieknocy
Link Komentarze (1) »
 
1 , 2 , 3 , 4
| < Październik 2009 > |
Pn Wt Śr Cz Pt So N
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31